ABSTAR

проспект Перемоги 44

кіностудія ім.Довженко

АКТОРСЬКА ШКОЛА

КІНОШКОЛА ABSTAR

ABSTAR проводить курси, тренінги, практичні і теоретичні заняття з майстерності актора, сценічної мови, ораторського мистецтва, публічних виступів, сценічним рухам, вокалу.
Заняття проводяться на правому і лівому березі Києва. На правому березі в центрі Києва на кіностудії ім. Довженка, пр. Перемоги, 44 (м. Шулявська). На лівому березі Києва в замку Abstar Castle біля м. Бориспільська вул. Євгенія Харченко, 39 (Бортничі). Навчання проводять професійні викладачі з досвідом роботи в Вищих навчальних закладах (Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого), театрах і на телебаченні.

Тривалість "Базовою" програми 5 місяців, вартість 1800 грн / міс. при оплаті відразу за весь курс знижка 20% (1 заняття = 2 години, 3 заняття на тиждень)

Тривалість "Інтенсивної" програми 3 місяці, вартість 3000 грн / міс. або при оплаті відразу за весь курс знижка 20% (1 заняття = 3 години, 3 заняття на тиждень)

Тривалість "Театральной2" програми 9 місяців, вартість 1200 грн / міс. або при оплаті відразу за весь курс знижка 10% (1 заняття = 2 години, 2 заняття на тиждень)

Тривалість "Театральной1" програми 9 місяців, вартість 800 грн / міс. або при оплаті відразу за весь курс знижка 10% (1 заняття = 2 години, 1 заняття на тиждень)

Тривалість "Базовою для дітей2" програми 18 місяців, вартість 1200 грн / місяць. або при оплаті відразу за 6 місяців знижка 20%. (2 заняття в тиждень, заняття 2 години)

Тривалість "Базовою для дітей1" програми 18 місяців, вартість 800 грн / місяць. або при оплаті відразу за 6 місяців знижка 20% (1 заняття на тиждень, заняття 2 години)
Тривалість "Експрес" програми 1 місяць, вартістю 8000 грн.
Тривалість "Плюсінтенсів" програми 1 місяць, вартість 11200 грн.
Курс "Платинум" 50 годин, вартість 50000 грн.
Курс "V.I.P" 100 годин, вартість 90000 грн.
По закінченню курсів видається сертифікат, розміщення в акторську базу, створення для кожного відеовізитку (відеопрезентації).
тел. для запису (066) 4323420, (067) 8608031

Проводяться заняття з акторської майстерності та техніки мови в зручних і ютних залах кіностудій і Карнегі Центру 2-4 рази в тиждень, по 1-4 години. Тривалість "інтенсивного" курсу 5 місяців. Кількість осіб в групі не більше 15.
Вартість курсів акторської майстерності в Києві 750-1300 грн. у місяць.
Також діє "базовий" курс тривалістю 18 місяців, вартість курсу акторської майстерності 750 грн / міс.
По завершенню курсу акторської майстерності видається сертифікат про закінчення навчання.

Про програму навчання:

  Ви бажаєте бути розкутими, спілкуватися з оточуючими вільно і невимушено, контролювати свої емоції, викликати інтерес у людей, не бути одноманітними, і щоб Ваші рухи були гарними й елегантними? Тоді Вам слід звернутися на курси акторської майстерності.

Заняття акторською майстерністю, що проводяться в нашій студії, в подальшому з успіхом застосовуються не тільки на сцені, а й у численних нестандартних життєвих ситуаціях. Заняття побудовані таким чином, що абітурієнти під час їх проведення занурюються в атмосферу театрального дії, максимально розвиваючи при цьому емоційне вираження людських почуттів, сприйнятливість, уяву, увагу, імпровізацію і акторську сміливість по створенню різноманітних сценічних образів. Назавжди в минуле відходять сором, страх і скутість, замінюючись на сценічну спритність, вміння привернути до себе увагу, набуття стійкої впевненості в собі, виробляючи вміння володіти своїми емоціями і управляти людьми за допомогою одного погляду.
    Заняття з вироблення сценічної мови, що включає в себе ще й оволодіння ораторським мистецтвом, дозволяють розвинути звучання голосу в повну силу і, використовуючи лише його інтонаційні відтінки, домагатися притягнення потрібної кількості бажаної аудиторії і утримування уваги аудиторії на необхідний період часу. Влучний вислів думки, гарний виразний голос, вміння переконувати публіку і грамотна робота з глядачем дозволяють домогтися успіху в максимально короткі терміни буквально у всіх областях людської діяльності.

    Крім того, одним з напрямків курсів з опанування акторською майстерністю є робота з тілом, що дозволяє виробити граціозну пластику і здатність висловлювати почуття і емоції за допомогою танців і різних рухів. Вивчення різноманітних стилів і їх вміла комбінація в залежності від необхідної ситуації дарують розкутість і грацію, що підкорюють глядачів.

    По закінченню курсів акторської майстерності, пройдених в нашій студії, особистість з розвинутими сценічним навичками, активно застосовуючи їх в різних сферах життя, стає респектабельною, здатної до реалізації свого амплуа в повній мірі. Це яскраво проявляється і в тому образі, який потім відбивається у вишуканій грі на сцені при продовженні акторської майстерності по професійній лінії, і в формуванні життєвого кредо.

Після закінчення курсів акторської майстерності, в залежності від того, які цілі ставлять перед собою учні, активно бере участь в постановках, працюють в театрах, надходять в театральні училища, беруть участь в зйомках фільмів, серіалів, програм.
Життя постійно змушує нас бути різними, але завжди потрібно залишатися собою і вести себе природно, вільно і легко спілкуватися з оточуючими, вміти переконувати, справлятися з будь-якими труднощами, і просто радувати людей чарівною усмішкою.
Працювати над собою дуже корисно і приємно, а результат Ваших старань не змусить себе чекати.

Заняття в школі акторської майстерності ABSTAR проводяться на кіностудії ім. О. Довженка, проспект Перемоги, 44 (м. Шулявська), київському телецентрі, вул. Мельникова, 42 (м. Дорогожичі), замку Abstar Castle, вул. Євгенія Харченко, 39 (м. Бориспільська). Є кілька варіантів програм.
Тривалість "Експрес" курсу 1 місяць.
Тривалість "Інтенсивного" курсу 5 місяців.
Проводяться також "Базові" курси акторської майстерності тривалістю 18 місяців.
Програма навчання допомагає освоїти навички майстерності актора, як в сфері театру, так і кіно. В основні дисципліни курсу входять: акторська майстерність, сценічна мова, сценічний рух, вокал, риторика, публічні виступи, підготовка до зйомок.
В процесі навчання студенти розвивають в собі вміння працювати на сцені, знімальному майданчику, а також вчаться грамотно подавати себе на кастингах. Ми маємо можливість одними з перших дізнаватись про нові проекти, кастингах і залучати до них наших учнів.
Студенти, які пройшли навчання, отримують сертифікат про закінчення курсу акторської майстерності і додаються в акторську базу продюсерського центру.
Професійні викладачі акторської майстерності та сценічної мови з досвідом роботи в Вищих навчальних закладах (Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого, Київський національний університет культури і мистецтв та ін.), Театрах і на телебаченн. Ми запрошуємо Вас відвідати одне заняття з акторської майстерності, де у Вас буде можливість поспілкуватися з викладачами, пройти співбесіду - кастинг на курс акторської майстерності і просто зануритися в атмосферу театрального і кіно мистецтва.
Детальна інформація та запис за телефоном: (066) 4323420, (067) 8608031
e-mail: 361921@ukr.net
Адреса: м. Київ, проспект Перемоги 44, кіностудія ім. Довженка
вул.Мельникова, 42, київський телецентр,
вул. Євгенія Харченко, 39, замок Abstar Castle
 
Вартість курсів акторської майстерності

Тривалість "Інтенсивної" програми 5 місяців, вартість 1800 грн / міс. або при оплаті відразу за весь курс знижка 20%
Тривалість "Театральній" програми 9 місяців, вартість 1200 грн / міс. або при оплаті відразу за весь курс знижка 10%
Тривалість "Базовою" програми 18 місяців, вартість 800 грн / місяць. або при оплаті відразу за 6 місяців знижка 20%.
Тривалість "Експрес" програми 1 місяць, вартістю 8000 грн.
Тривалість "Плюсінтенсів" програми 1 місяць, вартість 11200 грн.
Курс "Платинум" 50 годин, вартість 50000 грн.
Курс "V.I.P" 100 годин, вартість 90000 грн.
По закінченню курсів видаємо сертифікат, додаємо в акторську базу, створюємо для кожного відеопрезентацію, відеовізитку.
тел. для запису (066) 4323420, (067) 8608031

На що слід звертати увагу при виборі курсів акторської майстерності

Ви бажаєте бути розкутими, спілкуватися з оточуючими вільно і невимушено, контролювати свої емоції, викликати інтерес у людей, не бути одноманітними, і щоб Ваші рухи були гарними й елегантними? Тоді Вам слід звернутися на курси акторської майстерності.

Курсів акторської майстерності і шкіл, які надають дане навчання, досить багато. Їх можна знайти в інтернеті, пресі, журналах і каталогах навчальних закладів. Головне, вибрати з усіх варіантів правильний. Можна втратити багато часу і коштів, а потрібних знань не отримати. В першу чергу, на що слід звернути увагу - хто викладачі, і яка методика, програма навчання.

Методик, за якими зараз викладають акторську майстерність дуже багато. Це відомі, добре зарекомендували себе системи Михайла Чехова, Станіславського, а також авторські. Оптимальний варіант - це довіритися професіоналам. Викладачами повинні бути заслужені артисти і актори театру, кіно, або педагоги з великим досвідом.

Існує багато аматорських колективів, де грошей за навчання платити не потрібно, лише незначні внески в костюмний фонд. Але потрібних знань Вам там не дадуть. Такі колективи створені більше не для навчання, а місця, де можна просто поспілкуватися.

Платні курси акторської майстерності чітко дотримуються програми і методики навчання, яка складається, як правило, з декількох етапів розвитку. Перше заняття зазвичай проводиться безкоштовно.

Перший ступінь «Знайомство з собою». На цьому ступені найголовніше - це навчитися легко і вільно висловлювати свої емоції, розкрити своє творче «я».

Ви звертали увагу на свій голос? На курсах акторської майстерності йому допоможуть зазвучати виразно і на повну силу. Створено багато методик спрямованих на вдосконалення голосу, його виразності, тембру, сили звучання. Адже голос - це один з основних знарядь актора. По голосу легко дізнатися, коли людина переляканий або схвильований, він видає внутрішній стан людини, його емоції. На курсах акторської майстерності Вас навчать вільно говорити в русі, звільняти дихання. Більше голос не буде видавати Ваш стан, особливо коли Ви цього зовсім не хочете.

Другий важливий фактор - це мова. Говорити потрібно чітко, що не затискаючи звуки. над мовою потрібно працювати і приділяти багато уваги. Спеціальні скоромовки і прислів'я допоможуть розробити органи мови. Після успішного навчання, Ви будете неперевершеним оратором. За промовою слід інтонація. Вона надає Вашої мови забарвлення, викликає інтерес у співрозмовника і слухачів. Самі послухайте монотонну мова, хвилин за десять пропаде інтерес до співрозмовника, захочеться спати.

Чи помічали Ви, як люди поводяться не зовсім природно в певних ситуаціях. Відчувають себе скуто і затиснуте. Це пластика тіла або затискачі. Від них потрібно відразу позбуватися. Вони заважають людині вести себе природно і невимушено. Домогтися пластичності і краси рухів допоможе внутрішнє розкріпачення. Лише звільнивши себе внутрішньо, можна досягти зовнішнього досконалості. Пластика тіла починається з пластики душі. Емоції змушують наше тіло рухатися, реагуючи на внутрішні відчуття.

За допомогою курсів акторської майстерності Ви зможете зліпити зі своїх рухів і внутрішньої свободи справжній витвір мистецтва, як скульптор, створює своє творіння.

Для кожного актора дуже важливо вміти входити в особливий творчий стан. Щоб викликати такий стан знадобиться натхнення. Закінчивши курси акторської майстерності, Ви будете точно знати, що натхнення - не великий дар певних творчих натур. Натхнення допомагає працювати з повною віддачею і прекрасно проводити свій час.

Станіславський був проти традиційного навчання, яке застосовували в той час. Акторові нав'язували чіткий стереотип поведінки і заучування поз і інтонацій.

Тоді він почав застосовувати в своїй методиці вільна взаємодія між акторами без чіткого заучування і стереотипів - іменоване імпровізацією. Коли людина імпровізує, він підлаштовується під ситуацію, щиро переживає, реагує і відчуває.

Всім нам час від часу доводиться працювати або виступати публічно. Нам доводиться відстоювати свою точку зору - це протистояння свого я і суспільства породжує невпевненість, страх і боязкість перед публікою. Фізично страх теж проявляє себе: збивається дихання, пересихає горло, приливає кров до щік і навіть пропадає голос. Після таких невдач багато хто відмовляється далі експериментувати над собою далі, вважаючи, що це для обдарованих і впевнених у собі людей. Але варто пам'ятати, що наше життя набагато більше сцени, а проблеми виникають постійно, і не проходять самі собою. Нам необхідно виступати перед колегами, знайомими, сім'єю, аудиторією. Потрібно переступити цей психологічний бар'єр, який заважає вільно і легко виступати перед суспільством. Тут потрібна практика і дана проблема вже не буде Вас турбувати.

Багато з нас через занепокоєння, переживань, дуже завантажений графік і постійних стресів втратили здатність насолоджуватися красою і своєрідністю життя, спостерігати захід сонця і світанки, дітей на вулиці, нічне зоряне небо, квіти, поверхня води. А чи здатні Ви спостерігати такі прості речі і явища життя. На курсах акторської майстерності починають більш чуйно сприймати життя в найпростіших її проявах.

Тренінг «На що схоже?» Дуже добре розвиває фантазію. Чи спостерігали Ви звичайне дерево на вулиці? Нагадує воно Вам горбатого звіра з розпростертими лапами або може переплетення гілок схоже на двох обнялися людей. Вдивіться в нього уважніше, підключіть фантазію. Для розвитку своєї уяви Леонардо да Вінчі радив художникам розглядати плями на стіні. Можна побачити нескінченно багато різних речей, таких як фігури людей, звірів, особи, квіти, одяг. Практикуючись даними способом, ми розвиваємо образне мислення. Такі вправи дуже цікаві, наприклад, групі показують портрет людини, а учні, спілкуючись, розбирають його біографію. Для цього необхідно сконцентрувати увагу на деталях його одягу, на всьому, що оточує його, на міміці, виразі і жестах особи. Потрібно описати його характер, ставлення до життя, становище в суспільстві, дії, переживання. Таким чином, відтворюється живий образ з минулого життя.

У кожного з нас своя унікальна манера пересуватися, і вона може дуже багато розповісти про людину. Вправа по копіюванню ходи. Один учень з групи проходить своєї звичайної ходою, а решта повторюють, враховуючи її особливості. На курсах акторської майстерності детально розглядаються і з'ясовуються ці особливості. Кому-то, можливо, захочеться виправити і відкоригувати щось, а хтось, навпаки, знайде в собі чергове гідність.

Другий ступінь «Самовдосконалення». На цьому ступені проходить робота над монологом і діалогом, над освоєнням нового іміджу, умінням спілкуватися з партнером, робота з різними образами. У своєму житті ми вимовляємо багато монологів. Коли ми говоримо красномовно і вкладаємо в слова щирі емоції - це притягує до нас оточують. Монолог - це власний погляд всередину себе, оцінка власних емоційних ресурсів. Жести, слова, міміка, красномовний погляд - це все дуже важливо в монолозі. На курсах акторської майстерності тренуванні

уявної мови приділяється чимало уваги, і з монологу в душі, актор переходить до спілкування з глядачем.

Реакція на невирішені проблеми і спосіб хоч якось висловити своє ставлення до них, виливаються в переживання, які з абстрактних емоцій перетворюються в слова. На курсах розглядаються етюди, які за формою, є діалогом, а по суті, уявна мова і зовнішній монолог актора.

Уміння контактувати з іншою людиною - фундамент не тільки для актора, а й для повсякденного життя. Після проходження етапу «Діалогу і взаємодії партнерів на сцені» стає набагато легше спілкуватися з різними людьми. Ви не ображаєтеся на чужу точку зору і не зачіпаєте нікого своєю думкою. Деякі приклади етюдів: один учень виконує якісь дії, збирає ягоди або рве квіти. Друга людина зображує його тінь, копіює його дії і настрій. Для виконання цього завдання потрібно зрозуміти мотиви його вчинків і дій, відчути внутрішній світ людини.

Жести і міміка - підкреслюють і більш виразно передають думки, вони підсилюють сприйняття і сенс сказаного. Освоївши етап міміки і жестів, вашому співрозмовнику принесе задоволення споглядання вашого виразного, рухомого і відкритого особи.

На курсах акторської майстерності Вас також навчать використовувати різні типи дихання для органічного перебування в тому чи іншому темпоритм, так як при зміні обставин, у людини змінюється і стан, від: спокійного або млявого до активного, бадьорого, іноді до порушеної, схвильованого, паніка.

Третій ступінь «На сцену». По завершенню навчання на курсах акторської майстерності показовий виступ - спектакль. Заняття проводяться 2-4 рази на тиждень, по тривалості 2-3 години. Кількість осіб в групі не більше 15-20. Для занять Вам знадобитися одяг і взуття, що не утрудняє рухів. Рухатися доведеться багато і по-різному. Потрібно буде і на підлогу присісти або повністю лягти, так що підбирайте одяг, який не шкода.

Вартість курсів акторської майстерності в Києві в середньому 1500-2000 грн. в місяць або 5000 грн. за базовий курс. Далі йде просунутий етап, за який в середньому платять 1000-3000 грн. за кожен місяць.

По завершенню курсу акторської майстерності деякі школи і студії видають сертифікат про закінчення навчання.

Після закінчення курсів акторської майстерності, в залежності від того, які цілі ставлять перед собою учні, хтось залишається, вживається в графік репетицій, активно бере участь в постановках, працюють в аматорських театрах, надходять в театральні училища, беруть участь в зйомках фільмів, серіалів , програм.

Життя постійно змушує нас бути різними, але завжди потрібно залишатися собою і вести себе природно, вільно і легко спілкуватися з оточуючими, вміти переконувати, справлятися з будь-якими труднощами, і просто радувати людей чарівною усмішкою.

Працювати над собою дуже корисно і приємно, а результат Ваших старань не змусить себе чекати.

Заняття в школі акторської майстерності ABSTAR проводяться на кіностудії ім. О. Довженка, проспект Перемоги, 44 (м. Шулявська) Київ, вулиця Оболонська, 37 (Поділ, м. Тараса Шевченка, м. Контрактова площа) 
Програма навчання допомагає освоїти навички майстерності актора, як в сфері театру, так і кіно. В основні дисципліни курсу входять: акторська майстерність, сценічна мова, сценічний рух, вокал, риторика, публічні виступи, підготовка до зйомок.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Курси акторської майстерності, підготовка до зйомок, театральна школа, театральна студія в Києві для дорослих та дітей, підготовка до вступу.

В процесі навчання студенти розвивають в собі вміння працювати на сцені, знімальному майданчику, а також вчаться грамотно подавати себе на кастингах. Ми маємо можливість одними з перших дізнаватись про нові проекти, кастингах і залучати до них наших учнів.
Студенти, які пройшли навчання, отримують сертифікат про закінчення курсу акторської майстерності і додаються в акторську базу. Також, для кожного буде відзнято відеовізитку (відеопрезентацію).
Професійні викладачі акторської майстерності та сценічної мови з досвідом роботи в Вищих навчальних закладах (Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого, Київський національний університет культури і мистецтв та ін.), Театрах і на телебаченні. Ми запрошуємо Вас відвідати заняття з акторської майстерності, де у Вас буде можливість поспілкуватися з викладачами, пройти співбесіду - кастинг на курс акторської майстерності і просто зануритися в атмосферу театрального і кіно мистецтва.
тел: (066) 4323420, (067) 8608031
e-mail: 361921@ukr.net
Адреса: м. Київ, проспект Перемоги 44, кіностудія ім. Довженка (м.Шулявська), Київ,  вулиця Оболонська, 37 (Поділ, метро Тараса Шевченка, м. Контрактова площа)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вартість:

Індивідуальні заняття від 500 грн

Для дітей та підлітків: Група абонемент 1500 грн/місяць. Тривалість курсу 18 місяців, при оплаті за 9 місяців знижка 15%

Для дорослих:

"Базовий" - 3500 грн, тривалість курсу 2 місяці, 2 заняття в тиждень

"Кінокурс" - 6000 грн, тривалість курсу 4 місяці, 2 заняття в тиждень

"Театральний" - 8000 грн, тривалість курсу 6 місяці, 2 заняття в тиждень

"Інтенсив" - 8000 грн за курс, тривалість курсу 1 місяць, 4 заняття в тиждень (2 групових + 2 індивідуальних)

"Поглиблений" 50 годин групових, 50 годин індивідуальних, 50 годин вокал, 50000 грн за курс.

"Професійний" 100 годин групових, 100 годин індивідуальних, 100 годин вокал, 80000 грн за курс.

По закінченню курсів видається сертифікат, розміщення в акторську базу, створення для кожного відеовізитку.
телефон, телеграм, вайбер (066) 4323420, (067) 8608031

Відкрито набір на курс "Майстерність ведучого"

Розгон! Камера! Ефір! 
Завжди мріяв потрапити до ТЕЛЕВІЗІЙНОГО задзеркалля і відчути як воно, бути зіркою? Вперед! 
ПРАКТИКА з першого заняття, і - креативне РЕЗЮМЕ!

ДЛЯ КОГО ЦЕ?

Хочеш бути ведучим ЗМІ, концертів, вечірок, власних проектів на власному телеканалі? Прагнеш стати знаменитим, але заважає страх і не знаєш з чого почати? Почни з нашого курсу!

ЩО ЦЕ?

« Майстерність ведучого» це:
• « Розмова з камерою» голосом, мімікою , жестами 
• «Дружба» з аудиторією 
• Вміння писати, адаптувати та озвучувати текст для ефіру
• Ази зйомок і монтажу
• Створення власного медійного бренду
І все це - в атмосфері справжнього телебачення

ХТО ВЧИТЬ?

Лариса БОГДАНОВА - телеведуча, куратор курсу 
Марина ЛИТВИНЕНКО - заслужений журналіст України 
Марина ФЕДІЧЕВА - телережисер 
тренери-ПРАКТИКИ запрошені для окремих майстер-класів

ЯК І ДЕ ЦЕ

Тривалість курсу 3 місяці 
зустрічаємося двічі на тиждень у будні, тривалість заняття 2 години
Місце проведення: телецентр «Олівець» вул. Мельникова, 42 та кіностудія ім. О. Довженко проспект Перемоги, 44
у групі 10-12 осіб
старт у вересні

РЕЗУЛЬТАТ

• Ти вільно працюєш у прямому ефірі
• Знаходиш підхід до будь-якої аудиторії
• Володієш секретами створення телепродукту
• Маєш креативне медійне РЕЗЮМЕ

Телебачення це міні-модель суспільства,
пізнаєш його - зможеш працювати всюди,
де потрібно виступати публічно, ефективно комунікувати,
бути на висоті!

Для запису телефонуйте (066)4323420, (067)8608031 Володимир, або пишіть в приватні повідомлення

Про програму навчання:

  Ви бажаєте бути розкутими, спілкуватися з оточуючими вільно і невимушено, контролювати свої емоції, викликати інтерес у людей, не бути одноманітними, і щоб Ваші рухи були гарними й елегантними? Тоді Вам слід звернутися на курси акторської майстерності.

Заняття акторською майстерністю, що проводяться в нашій студії, в подальшому з успіхом застосовуються не тільки на сцені, а й у численних нестандартних життєвих ситуаціях. Заняття побудовані таким чином, що абітурієнти під час їх проведення занурюються в атмосферу театрального дії, максимально розвиваючи при цьому емоційне вираження людських почуттів, сприйнятливість, уяву, увагу, імпровізацію і акторську сміливість по створенню різноманітних сценічних образів. Назавжди в минуле відходять сором, страх і скутість, замінюючись на сценічну спритність, вміння привернути до себе увагу, набуття стійкої впевненості в собі, виробляючи вміння володіти своїми емоціями і управляти людьми за допомогою одного погляду.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


    Заняття з вироблення сценічної мови, що включає в себе ще й оволодіння ораторським мистецтвом, дозволяють розвинути звучання голосу в повну силу і, використовуючи лише його інтонаційні відтінки, домагатися притягнення потрібної кількості бажаної аудиторії і утримування уваги аудиторії на необхідний період часу. Влучний вислів думки, гарний виразний голос, вміння переконувати публіку і грамотна робота з глядачем дозволяють домогтися успіху в максимально короткі терміни буквально у всіх областях людської діяльності.

    Крім того, одним з напрямків курсів з опанування акторською майстерністю є робота з тілом, що дозволяє виробити граціозну пластику і здатність висловлювати почуття і емоції за допомогою танців і різних рухів. Вивчення різноманітних стилів і їх вміла комбінація в залежності від необхідної ситуації дарують розкутість і грацію, що підкорюють глядачів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    По закінченню курсів акторської майстерності в акторській школі, театральних курсів в театральній школі або театральній студії, особистість з розвинутими сценічним навичками, активно застосовуючи їх в різних сферах життя, стає респектабельною, здатної до реалізації свого амплуа в повній мірі. Це яскраво проявляється і в тому образі, який потім відбивається у вишуканій грі на сцені при продовженні акторської майстерності по професійній лінії, і в формуванні життєвого кредо.

Після закінчення курсів акторської майстерності, в залежності від того, які цілі ставлять перед собою учні, активно бере участь в постановках, працюють в театрах, надходять в театральні училища, беруть участь в зйомках фільмів, серіалів, програм.
Життя постійно змушує нас бути різними, але завжди потрібно залишатися собою і вести себе природно, вільно і легко спілкуватися з оточуючими, вміти переконувати, справлятися з будь-якими труднощами, і просто радувати людей чарівною усмішкою.
Працювати над собою дуже корисно і приємно, а результат Ваших старань не змусить себе чекати.

Вправи - Жестикуляція рук і Пластика тіла


Вправи з акторської майстерності
Вправи з акторської майстерності, спрямовані на напругу і розслаблення
Перш ніж приступити до гри на сцені, потрібно розім'ятися. Для цього можна зробити наступні вправи. Для початку потрібно встати прямо і підняти руки вгору. Потім подивитися на руки і піднятися на носочки. Потім потягнутися так, ніби вам треба закинути важку валізу на верхню полицю, напружити своє тіло якомога сильніше і протриматися в такому положенні приблизно 7-10 секунд. Розслабитися. Зазвичай розслабити тіло нелегко, а ось після сильного напруги - зовсім просто.
Всі «розслаблені» сідають на стільці, провідний перевіряє, наскільки ефективно була вправа. Для цього він підходить до кожного учасника, піднімає його руку (за пальці) і рухає її в різні боки. Рука повинна бути абсолютно слухняною. Якщо проглядається хоч невелика напруга або опір, то результат вправи негативний. Те ж саме провідний проробляє з ногами, піднімаючи їх в колінному суглобі. Нога повинна легко згинатися, а ступня - волочитися по підлозі.
Дана вправа необхідно повторити 3-5 разів. Воно допомагає зняти скутість перед виходом на сцену. Непогано робити подібне вправу на початку кожного заняття, щоб у акторів це увійшло в звичку.
невербальні символи
Невербальними символами називаються мимовільні і довільні рухи тіла і кінцівок. З їх допомогою людина висловлює свої емоції, думки і навіть слова. Наприклад, помах рукою означає вітання, тупання ногами - невдоволення.
Учасники групи повинні згадати всі відомі їм невербальні символи. Знання того, що якийсь рух позначає, допоможе грати в пантомімі. Вправу можна оформити у вигляді гри: кожен учасник показує якийсь жест, інші вгадують, що він хотів цим висловити. І так до тих пір, поки не згадаються всі можливі невербальні символи.
Гра в жести
До цієї гру можуть грати відразу 7-15 чоловік. Кожен учасник придумує собі жест, наприклад: зробити ріжки, хлопнути в долоні, почухати вухо і т. Д. Гравці утворюють коло, сідають, і вправа починається. Перший учасник показує свій жест, а потім жест іншого гравця. Той учасник, чий жест був показаний, повинен його відразу ж повторити і показати жест наступного гравця. Той, хто збився, виходить з гри. Переможців залишається двоє.
«Крокодил»
Для вправи потрібно мінімум 4 людини. Учасники діляться на дві команди. Перша команда придумує слово. Потім викликається представник з іншої команди, йому кажуть це слово. Його завдання - пояснити гравцям своєї команди дане слово за допомогою одних лише жестів. Щоб вгадати слово, учасники задають навідні запитання. Коли слово вгадано, команди міняються місцями.
«Фарбуємо паркан»
Вправа з акторської майстерності направлено на розвиток пластики рук. Учасники театральної групи все відразу або по черзі повинні виконувати наступні руху:
фарбувати імпровізований паркан, ніби кисть руки - пензлик з фарбою;
пускати хвилі через плече (хвилі повинні бути плавними);
чіпати невидиму стіну (долоні і пальці ніби торкаються до площини);
гребти веслами;
перетягувати невидимий канат (для цієї вправи учасники групи діляться на команди).
«Збери по частинах»
Кожен член театральної групи отримує листочок із завданням зобразити що-небудь:
зробити з дощок човен з веслами;
встановити всі чотири колеса на машину;
зібрати по частинах вертоліт;
зібрати по частинах літак;
зібрати по частинах велосипед;
зібрати по частинах якусь іншу техніку (на розсуд ведучого).
Вправа виконується в такий спосіб: за допомогою пантоміми глядачам розповідається, що і з яких частин збирається. Учасник бере першу деталь і показує її форму (обмацуючи її руками, зображуючи те, для чого вона призначена і ін.). Таким чином у інших учасників групи має скластися чітке уявлення про те, що знаходиться в руках «збирача». Потім дана деталь нібито встановлюється. Завдання групи - вгадати, що ж збирав ведучий.
«Гладимо тварина»
Всі учні театральної групи, як і в попередній вправі, отримують листочки із завданням. Тільки на цей раз їм необхідно показати, як вони гладять якусь тварину, беруть його на руки ... Учасникам можна запропонувати «погладити» наступних тварин:
кішку;
слона;
жирафа;
хом'ячка (можна зобразити, як він вислизає з рук, бігає по плечах і ін.);
змію (можна показати, як вона обвиває руки або шию).
Завдання інших учасників - вгадати тварина, яке «гладять».
«Папуга в клітці»
Коли подібну сценку виконує професіонал, створюється враження, що повторити її досить легко. Однак це не завжди так. Завдання учасника полягає в наступному:
підійти до клітки (всі предмети, в тому числі і клітина, і папуга, - уявні);
обмацати її руками;
переставити її на інше місце;
подражнити птицю;
знайти дверцята, відкрити її;
насипати в долоню зерна і погодувати папугу;
погладити його (папуга неодмінно повинен вкусити учасника);
відсмикнути руку

Вправи на дикцію, інтонацію, голос


[B] 1.Размінка
2.Скороговоркі
3.Грузінскій хор
4.Ігра в метрдотеля
5.Тексти
6.Художественное читання
7.Чітаем, як діти
8.Право читання [/ b]

[Hr]

[B] 1. Розминка [/ b]

Всією групою голосно, чітко, розділяючи кожен звук, скажіть кілька разів такі звуки:


І А О У И

Після цього рекомендується зайнятися скоромовками

[Hr]

[B] 2. Скоромовки [/ b]

Спробуйте проговорити ці слова просто так, а потім з горіхами у роті за обома щоками. З горіхів краще використовувати фундук.

1.Расскажіте про покупки.

Про які про покупки?

Про покупки, про покупки, про покупочки мої.


2.Мама мила Мілу милом.


3. Бик-тупогуб, тупогубенькій бичок.

У бика була губа, була тупа


4. Купи стос пік (3рази)


5.Однажди галок поп, лякаючи

В саду побачив папугу

І каже той папуга:

Лякай та галок, поп, лякай.

Але, галок поп, в саду лякаючи,

Чи не налякай ти папугу.


6. Петро - кухар, Павло - кухар (3 рази)


7. У дворі трава, на траві дрова

Раз дрова, два дрова, три дрова.


8. Прийшов Прокіп - кипить кріп

Пішов прокоп - кипить кріп.

Як при Прокопе кипів кріп,

Так без Прокопа кипить кріп.


9. Зшитий ковпак не по-колпаковскі.

Вилитий дзвін не по-колоковскі.

Треба ковпак переколпаковать,

Треба дзвін переколоколвать - перевиколоколовать.


10. Йшла Саша по шосе і смоктала сушку.


11. Зозуля зозуленяті купила капюшон.

Одягнув зозуленя капюшон,

Як в капюшоні він смішний!

[Hr]

[B] 3. ГРУЗИНСЬКА ХОР [/ b]

Ця вправа на розвиток дихання. Вся група одночасно тягне один звук, наприклад «а». Тут важливо економно витрачати дихання. Звук повинен бути рівним, однаковим по гучності, що не загасаючим. Хто останній - той молодець. Можна тягнути і інший звук: «і», «е», «о». Але коли тягнуть «а», то це дуже нагадує грузинський чоловічий хор.

[Hr]

[B] 4. ГРА В метрдотелем [/ b]


Метрдотель - це розпорядник в ресторані, але ще так називають людину, яка оголошує про появу гостей.

Уявіть собі бал в якомусь графському будинку, один за одним заходять гості. Їх імена і оголошує метрдотель. Він робить це важливо, голосно і чітко. Так, що ніхто не перепитує потім: хто-хто це там прийшов?

Тепер про саму гру. Виберете кілька довгих непростих імен. наприклад:


ІЕРОВААМ

Хронік (хоча це не ім'я, ну і що?)

І т.д.

Станьте в коло і по черзі вимовляєте одне ім'я.

Ось кілька правил, як це робити:

· Не треба розділяти слово. Воно повинно звучати разом. (Наприклад Єровоам можна вимовити як Іерово Ам - смішно, тому що «ам»!)

· Чи не виділяйте одні голосні більше інших, не треба робити сильного наголоси

· Чи не ковтайте і не розтягуйте закінчення і букви під наголосом.

[Hr]

[B] 5. ТЕКСТИ [/ b]

Почитайте будь-які тексти вголос. Обговоріть, де робити паузи, де наголос на слові.

Як правило, слово запам'ятовується найкраще, якщо на ньому роблять наголос і невелику паузу після. Найгірше запам'ятовуються слова, які йдуть після паузи.

Найкраще про це дізнатися в наступному розділі - художнє читання.

[Hr]

[B] 6. ХУДОЖНЄ ЧИТАННЯ [/ b]

Поради Андрія Гончарова (м.Москва)

На наших репетиціях ми проводимо так зване художнє читання. Тобто беремо слово Писання, я його вибираю заздалегідь і за змістом вправи, і читаємо. Але як...

1. Припустимо, місце читання взято з нагірній проповіді. Я прошу людей, по черзі, по 5-10 віршів читати, немов ти граєш Ісуса. Тобто в цьому місці важливо передати через твою дикцію ті почуття, які відчував Ісус, проповідуючи в той день: любов, лагідність, смиренність, турботу, світ, благодать. І ось всі ці ознаки я вимагаю від читає. Якщо у нього не виходить, то заново, попередньо показуючи, що від нього вимагається. Я взагалі всі вправи починаю показувати сам, задаючи тим самим потрібний, правильний курс моїм людям. Тобто від них вимагається не проста монотонне читання, а саме те, як говорив ці слова Ісус! Далі.

2. Читаємо слово Писання голосом, манерою і дикцією літньої людини і дитини, який не те, що тільки вчиться читати, а який поки погано читає, але вже вміє. І ось тут я прошу у своїх людей, показати мені різницю між читанням літньої людини і дитини. Звичайно ж, різниця в голосі. Але не тільки в ньому. Адже крім простого читання, я прошу людей передавати їх манери поведінки згідно задається характером. Тобто вони вже сідають, як годиться старця або дитині. І ось тут то вже видно величезні різниці. І в манері читання, і читання по складах, якийсь бубнеж собі під ніс, але щоб все було чітко чути!

3. "метушливість читання". Це коли людина, читаючи книгу, показує, що він вже ці рядки читав. Тобто простіше кажучи, читання на великий, величезній швидкості. Від нього не потрібно чіткої вимови слів. Ні. Це як пробіжка по тексту, але бажано щоб хоч іноді вимовлялися явні, чіткі слова. А потім можна знову спрямовуватися в пошуки втраченого місця. Дозволяється імпровізувати в цьому виді читання, вставляючи свої слова типу: "так, ну це я вже читав!"

На що слід звертати увагу при виборі курсів акторської майстерності

Ви бажаєте бути розкутими, спілкуватися з оточуючими вільно і невимушено, контролювати свої емоції, викликати інтерес у людей, не бути одноманітними, і щоб Ваші рухи були гарними й елегантними? Тоді Вам слід звернутися на курси акторської майстерності.

Курсів акторської майстерності і шкіл, які надають дане навчання, досить багато. Їх можна знайти в інтернеті, пресі, журналах і каталогах навчальних закладів. Головне, вибрати з усіх варіантів правильний. Можна втратити багато часу і коштів, а потрібних знань не отримати. В першу чергу, на що слід звернути увагу - хто викладачі, і яка методика, програма навчання.

Методик, за якими зараз викладають акторську майстерність дуже багато. Це відомі, добре зарекомендували себе системи Михайла Чехова, Станіславського, а також авторські. Оптимальний варіант - це довіритися професіоналам. Викладачами повинні бути заслужені артисти і актори театру, кіно, або педагоги з великим досвідом.

Існує багато аматорських колективів, де грошей за навчання платити не потрібно, лише незначні внески в костюмний фонд. Але потрібних знань Вам там не дадуть. Такі колективи створені більше не для навчання, а місця, де можна просто поспілкуватися.

Платні курси акторської майстерності чітко дотримуються програми і методики навчання, яка складається, як правило, з декількох етапів розвитку. Перше заняття зазвичай проводиться безкоштовно.

Перший ступінь «Знайомство з собою». На цьому ступені найголовніше - це навчитися легко і вільно висловлювати свої емоції, розкрити своє творче «я».

Ви звертали увагу на свій голос? На курсах акторської майстерності йому допоможуть зазвучати виразно і на повну силу. Створено багато методик спрямованих на вдосконалення голосу, його виразності, тембру, сили звучання. Адже голос - це один з основних знарядь актора. По голосу легко дізнатися, коли людина переляканий або схвильований, він видає внутрішній стан людини, його емоції. На курсах акторської майстерності Вас навчать вільно говорити в русі, звільняти дихання. Більше голос не буде видавати Ваш стан, особливо коли Ви цього зовсім не хочете.

Другий важливий фактор - це мова. Говорити потрібно чітко, що не затискаючи звуки. над мовою потрібно працювати і приділяти багато уваги. Спеціальні скоромовки і прислів'я допоможуть розробити органи мови. Після успішного навчання, Ви будете неперевершеним оратором. За промовою слід інтонація. Вона надає Вашої мови забарвлення, викликає інтерес у співрозмовника і слухачів. Самі послухайте монотонну мова, хвилин за десять пропаде інтерес до співрозмовника, захочеться спати.

Чи помічали Ви, як люди поводяться не зовсім природно в певних ситуаціях. Відчувають себе скуто і затиснуте. Це пластика тіла або затискачі. Від них потрібно відразу позбуватися. Вони заважають людині вести себе природно і невимушено. Домогтися пластичності і краси рухів допоможе внутрішнє розкріпачення. Лише звільнивши себе внутрішньо, можна досягти зовнішнього досконалості. Пластика тіла починається з пластики душі. Емоції змушують наше тіло рухатися, реагуючи на внутрішні відчуття.

За допомогою курсів акторської майстерності Ви зможете зліпити зі своїх рухів і внутрішньої свободи справжній витвір мистецтва, як скульптор, створює своє творіння.

Для кожного актора дуже важливо вміти входити в особливий творчий стан. Щоб викликати такий стан знадобиться натхнення. Закінчивши курси акторської майстерності, Ви будете точно знати, що натхнення - не великий дар певних творчих натур. Натхнення допомагає працювати з повною віддачею і прекрасно проводити свій час.

Станіславський був проти традиційного навчання, яке застосовували в той час. Акторові нав'язували чіткий стереотип поведінки і заучування поз і інтонацій.

Тоді він почав застосовувати в своїй методиці вільна взаємодія між акторами без чіткого заучування і стереотипів - іменоване імпровізацією. Коли людина імпровізує, він підлаштовується під ситуацію, щиро переживає, реагує і відчуває.

Всім нам час від часу доводиться працювати або виступати публічно. Нам доводиться відстоювати свою точку зору - це протистояння свого я і суспільства породжує невпевненість, страх і боязкість перед публікою. Фізично страх теж проявляє себе: збивається дихання, пересихає горло, приливає кров до щік і навіть пропадає голос. Після таких невдач багато хто відмовляється далі експериментувати над собою далі, вважаючи, що це для обдарованих і впевнених у собі людей. Але варто пам'ятати, що наше життя набагато більше сцени, а проблеми виникають постійно, і не проходять самі собою. Нам необхідно виступати перед колегами, знайомими, сім'єю, аудиторією. Потрібно переступити цей психологічний бар'єр, який заважає вільно і легко виступати перед суспільством. Тут потрібна практика і дана проблема вже не буде Вас турбувати.

Багато з нас через занепокоєння, переживань, дуже завантажений графік і постійних стресів втратили здатність насолоджуватися красою і своєрідністю життя, спостерігати захід сонця і світанки, дітей на вулиці, нічне зоряне небо, квіти, поверхня води. А чи здатні Ви спостерігати такі прості речі і явища життя. На курсах акторської майстерності починають більш чуйно сприймати життя в найпростіших її проявах.

Тренінг «На що схоже?» Дуже добре розвиває фантазію. Чи спостерігали Ви звичайне дерево на вулиці? Нагадує воно Вам горбатого звіра з розпростертими лапами або може переплетення гілок схоже на двох обнялися людей. Вдивіться в нього уважніше, підключіть фантазію. Для розвитку своєї уяви Леонардо да Вінчі радив художникам розглядати плями на стіні. Можна побачити нескінченно багато різних речей, таких як фігури людей, звірів, особи, квіти, одяг. Практикуючись даними способом, ми розвиваємо образне мислення. Такі вправи дуже цікаві, наприклад, групі показують портрет людини, а учні, спілкуючись, розбирають його біографію. Для цього необхідно сконцентрувати увагу на деталях його одягу, на всьому, що оточує його, на міміці, виразі і жестах особи. Потрібно описати його характер, ставлення до життя, становище в суспільстві, дії, переживання. Таким чином, відтворюється живий образ з минулого життя.

У кожного з нас своя унікальна манера пересуватися, і вона може дуже багато розповісти про людину. Вправа по копіюванню ходи. Один учень з групи проходить своєї звичайної ходою, а решта повторюють, враховуючи її особливості. На курсах акторської майстерності детально розглядаються і з'ясовуються ці особливості. Кому-то, можливо, захочеться виправити і відкоригувати щось, а хтось, навпаки, знайде в собі чергове гідність.

Другий ступінь «Самовдосконалення». На цьому ступені проходить робота над монологом і діалогом, над освоєнням нового іміджу, умінням спілкуватися з партнером, робота з різними образами. У своєму житті ми вимовляємо багато монологів. Коли ми говоримо красномовно і вкладаємо в слова щирі емоції - це притягує до нас оточують. Монолог - це власний погляд всередину себе, оцінка власних емоційних ресурсів. Жести, слова, міміка, красномовний погляд - це все дуже важливо в монолозі. На курсах акторської майстерності тренуванні

уявної мови приділяється чимало уваги, і з монологу в душі, актор переходить до спілкування з глядачем.

Реакція на невирішені проблеми і спосіб хоч якось висловити своє ставлення до них, виливаються в переживання, які з абстрактних емоцій перетворюються в слова. На курсах розглядаються етюди, які за формою, є діалогом, а по суті, уявна мова і зовнішній монолог актора.

Уміння контактувати з іншою людиною - фундамент не тільки для актора, а й для повсякденного життя. Після проходження етапу «Діалогу і взаємодії партнерів на сцені» стає набагато легше спілкуватися з різними людьми. Ви не ображаєтеся на чужу точку зору і не зачіпаєте нікого своєю думкою. Деякі приклади етюдів: один учень виконує якісь дії, збирає ягоди або рве квіти. Друга людина зображує його тінь, копіює його дії і настрій. Для виконання цього завдання потрібно зрозуміти мотиви його вчинків і дій, відчути внутрішній світ людини.

Жести і міміка - підкреслюють і більш виразно передають думки, вони підсилюють сприйняття і сенс сказаного. Освоївши етап міміки і жестів, вашому співрозмовнику принесе задоволення споглядання вашого виразного, рухомого і відкритого особи.

На курсах акторської майстерності Вас також навчать використовувати різні типи дихання для органічного перебування в тому чи іншому темпоритм, так як при зміні обставин, у людини змінюється і стан, від: спокійного або млявого до активного, бадьорого, іноді до порушеної, схвильованого, паніка.

Третій ступінь «На сцену». По завершенню навчання на курсах акторської майстерності показовий виступ - спектакль. Заняття проводяться 2-4 рази на тиждень, по тривалості 2-3 години. Кількість осіб в групі не більше 15-20. Для занять Вам знадобитися одяг і взуття, що не утрудняє рухів. Рухатися доведеться багато і по-різному. Потрібно буде і на підлогу присісти або повністю лягти, так що підбирайте одяг, який не шкода.

Вартість курсів акторської майстерності в Києві в середньому 1500-2000 грн. в місяць або 5000 грн. за базовий курс. Далі йде просунутий етап, за який в середньому платять 1000-3000 грн. за кожен місяць.

По завершенню курсу акторської майстерності деякі школи і студії видають сертифікат про закінчення навчання.

Після закінчення курсів акторської майстерності, в залежності від того, які цілі ставлять перед собою учні, хтось залишається, вживається в графік репетицій, активно бере участь в постановках, працюють в аматорських театрах, надходять в театральні училища, беруть участь в зйомках фільмів, серіалів , програм.

Життя постійно змушує нас бути різними, але завжди потрібно залишатися собою і вести себе природно, вільно і легко спілкуватися з оточуючими, вміти переконувати, справлятися з будь-якими труднощами, і просто радувати людей чарівною усмішкою.

Працювати над собою дуже корисно і приємно, а результат Ваших старань не змусить себе чекати.

Відкрито набір на курс "Майстерність ведучого"

Розгон! Камера! Ефір! 
Завжди мріяв потрапити до ТЕЛЕВІЗІЙНОГО задзеркалля і відчути як воно, бути зіркою? Вперед! 
ПРАКТИКА з першого заняття, і - креативне РЕЗЮМЕ!

ДЛЯ КОГО ЦЕ?

Хочеш бути ведучим ЗМІ, концертів, вечірок, власних проектів на власному телеканалі? Прагнеш стати знаменитим, але заважає страх і не знаєш з чого почати? Почни з нашого курсу!

ЩО ЦЕ?

« Майстерність ведучого» це:
• « Розмова з камерою» голосом, мімікою , жестами 
• «Дружба» з аудиторією 
• Вміння писати, адаптувати та озвучувати текст для ефіру
• Ази зйомок і монтажу
• Створення власного медійного бренду
І все це - в атмосфері справжнього телебачення

ХТО ВЧИТЬ?

Лариса БОГДАНОВА - телеведуча, куратор курсу 
Марина ЛИТВИНЕНКО - заслужений журналіст України 
Марина ФЕДІЧЕВА - телережисер 
тренери-ПРАКТИКИ запрошені для окремих майстер-класів

ЯК І ДЕ ЦЕ

Тривалість курсу 3 місяці 
зустрічаємося двічі на тиждень у будні, тривалість заняття 2 години
Місце проведення: телецентр «Олівець» вул. Мельникова, 42 та кіностудія ім. О. Довженко проспект Перемоги, 44
у групі 10-12 осіб
старт у вересні

РЕЗУЛЬТАТ

• Ти вільно працюєш у прямому ефірі
• Знаходиш підхід до будь-якої аудиторії
• Володієш секретами створення телепродукту
• Маєш креативне медійне РЕЗЮМЕ

Телебачення це міні-модель суспільства,
пізнаєш його - зможеш працювати всюди,
де потрібно виступати публічно, ефективно комунікувати,
бути на висоті!

Для запису телефонуйте (066)4323420, (067)8608031 Володимир, або пишіть в приватні повідомлення